|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Application Field: | Industrial Control |
| Processor Type: | Intel |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Processor | |
| CPU | Intel Core i5-1235U |
| Memory Specifications | |
| Max Memory Size | 32GB |
| Memory Types | 1*DDR5 SO-DIMM 262 pin |
| ECC Memory | Don't support |
| Storage Specification | |
| m.2 SSD | 1*M.2 2280 M KEY PCIE3.0 |
| SATA | 1*SATA3.0 Slot for 2.5 inch HDD/SSD |
| mSATA | No mSATA slot |
| Graphics | |
| Processor Graphics | Intel® UHD Graphics for 12th Gen Intel® Processors |
| Power Specification | |
| Power Adapter | 12V Power Input, supply 12V 5A power adapter within the package |
| Auto Power On | Support Auto Power On Function |
| In & Out interfaces | |
| USB Port | 4 x USB 3.0 port, 4x USB 2.0 port |
| Audio | 3.5mm 1 Jack, MIC in/ Line out |
| Video | 2*HDIM |
| Lan Port | 2*RJ45 Lan |
| Com Port | 2*RS232 COM Port |
| Wi-Fi | Inside Wifi & Bluetooth Combo |
| System | Support Windows 10/11, Linux |
| Case Material | Aluminum Alloy |

Product Packing
Normally we use the carton box, 5 or 10pcs per carton
1 x Mini PC
1 x Power adapter(correct power plug based on buyer's country)
1 x WiFi modlue with dual antennas(barebone not include WiFi)
1 x VESA bracket(some model not support)
1 x Sata power cable and data cable.(some model just support one Msata)
1 x Warranty card & user manual
