|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Application Field: | Home Appliance |
| Processor Type: | Intel |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Processor | |
| CPU | Intel Core i5-12450H Processor (8 Cores 12 Threads, Base Frequency 2.50 GHz Turbo Frequency 4.40 GHz) |
| Intel Core i7-12650H Processor (10 Cores 16 Threads, Base Frequency 3.30 GHz Turbo Frequency 5.0 GHz) | |
| TDP | 58~65W |
| CPU Lithography | 10 nm |
| Memory Specifications | |
| Max Memory Size | 64GB |
| Memory Types | 2*DDR4 SO-DIMM 260 pin |
| Memory Channels | Dual Channels |
| ECC Memory | Don't support |
| Storage Specification | |
| m.2 SSD | 1*M.2 2280 M KEY PCIE3.0 |
| SATA | 1*SATA3.0 Slot for 2.5 inch HDD/SSD |
| mSATA | NO mSATA slot |
| Graphics | |
| Processor Graphics | Intel UHD Graphics |
| HD-MI | 1*HD-MI 4096*2160@30Hz(4K) |
| VGA | 1*VGA 1920*1080@60Hz(1080P) |
| Power Specification | |
| Adapter Output | DC 19V/4.74A |
| Adapter Input | AC 100-240V, 50/60HZ |
| Consumption | 140W |
| Auto Power On | Support Auto Power On Function |
| In & Out interfaces | |
| USB Port | 4*USB 3.2 port,4*USB 2.0 port |
| Audio | 1*3.5mm MIC in & SPK out |
| Video | HD-MI 4096 x 2160@30Hz or HD-MI 4096 x 2160@30Hz + VGA 1920*1080@60Hz 2 Display Output |
| Audio Cards | Realtek ALC 662 |
| M.2 | 1*M.2 E KEY 2230 |
| Lan Port | 1* RJ45 Lan Gigabit Ethernet Controller, Realtek 8168/8111 |
| Com Port | 1*RS232 Com Port/No Com Port,VGA Replace COM port |
| Wi-Fi | Inside Wifi & Blue-tooth Combo |
| Others | |
| System | Support Windows 10/11, Linux |
| BIOS | Support TPM 2.0,AUTO POWER ON,Wake On LAN,PXE |
| Work Environment | -10--60(14F~140F) , 30%--90% Humidity |
| Case Material | Full Brushed Aluminum Alloy |
| Dimension | PC size 196*196*60mm |
| Package size 320*260*80mm | |
| Weight | Net 1.5 kg; Gross 2.2 kg |